Raport zabójczy dla planety
Zabójczy dla planety – raport
11 maja 2021
Mleko roślinne
Jak mleko, to tylko roślinne! Akcje uliczne z degustacją
23 sierpnia 2021
Zostań Wege na 30 dni

Dla zwierząt, zdrowia i planety daj szansę diecie roślinnej! 🍒

Zostań Wege to nasza kampania, która nie tylko zmienia nawyki żywieniowe, ona zmienia styl życia. Z darmowego programu Zostań Wege na 30 dni skorzystało już prawie 200 tysięcy osób. Ogromnie się cieszymy, że możemy Ci zaprezentować naszą nową aplikację  ze zaktualizowanym 30-dniowym programem.

Wege aplikacja

Wege aplikacja pomaga w zmianie diety na pozbawioną składników pochodzenia zwierzęcego. Prezentuje rzetelną wiedzę na temat diety roślinnej i komplet przepisów. Apka codziennie wyświetla program dzienny. Każdego dnia pojawia się wiadomość, która zawiera:

  • 4 sprawdzone przepisy na pyszne dania (śniadanie, obiad, deser, kolacja),
  • dietofakty czyli merytoryczną wiedzę na temat odżywiania, komponowania posiłków, białka, witamin i mikroelementów,
  • zwierzofakty czyli interesujące informacje o zwierzętach,
  • ciekawostki m. in. o wege sportowcach i dobroczynnych właściwości składników roślinnych,a także 
  • rekomendacje ważnych publikacji, inspirujących filmów i muzyki.

Dołącz za darmo

Dołącz do naszego programu. Korzystaj ze świetnych przepisów, urozmaicaj swoje menu i odkrywaj różnorodność kuchni roślinnej. Pobierz bezpłatną aplikację Zostań Wege na 30 dni na Android lub IOS. Program dostępny jest także na platformie mailingowej. Podaj maila na stronie zostanwege.pl, a codziennie otrzymasz maila z pakietem informacji i przepisami.

120 przepisów na pyszne dania + przewodnik po diecie roślinnej + wege mapa

Aplikacja łącznie w 30-dniowym programie prezentuje 120 zróżnicowanych przepisów  na dania kuchni z różnych stron świata m. in. polskiej, włoskiej, azjatyckiej. Ponadto apka jest pełnym pakietem dla osób, które chcą zmienić swój sposób odżywiania lub ograniczają spożycie mięsa, a także dla osób, które nie jedzą już produktów pochodzenia zwierzęcego, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę i urozmaicić menu.

Korzystając z aplikacji cały czas mamy dostęp do programu, co ułatwia robienie zakupów i gotowanie oraz do Wege Mapy, dzięki której z łatwością wybierzesz lokal, w którym zjesz na mieście.

Sprawdź jak działamy, korzystaj z kulinarnych inspiracji, rzetelnej wiedzy i ogromnej dawki motywacji.  Obserwuj nas na Facebooku Zostań Wege oraz Insta Zostań Wege.