Wege Challenge 2021! Zrealizuj z nami roślinny styczeń.

Vegan for climate
Wege dla klimatu! Akcje uliczne dla planety!
11 grudnia 2020
przemysł mięsny manipuluje
Jak przemysł mięsny manipuluje!
21 stycznia 2021
Wege wyzwanie

Daj szansę diecie roślinnej. Nic nie tracisz a pomagasz zwierzętom. Dołącz do wydarzenia Wege Challenge 2021!

Dieta roślinna to bogactwo smaku, kolorów i zdrowia. Wystarczy spróbować, aby przekonać się jak wiele ma nam do zaoferowania. Wege Challenge 2021 pomoże to udowodnić i uwierzysz, że dieta roślinna jest odpowiednia także dla Ciebie. Spaghetti bolognese, kotlety w chrupiącej panierce, pizza, a może aromatyczne risotto? Wszystkie ulubione dania można przygotować w wersji roślinnej i co więcej będą one równie smaczne lub nawet smaczniejsze niż w wersji tradycyjnej.

wege wyzwanie

Wege Challenge 2021. Przejście na dietę roślinną jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dołącz do naszego wydarzenia Wege Challenge 2021 i razem z kampanią Zostań Wege zrealizuj roślinny styczeń. Otrzymasz wsparcie merytoryczne oraz gotowy 30-dniowy program wege. Oczywiście, możesz zrealizować roślinny styczeń według własnych pomysłów i dodatkowo skorzystać ze wsparcia jakie oferuje nasz darmowy program Zostań Wege na 30 dni. Ponadto otrzymasz od nas bezpośrednie wsparcie w naszych social mediach oraz pisząc do nas na adres 30dni@.viva.org.pl. Nasz program bez wątpienia jest skuteczny, skorzystało już z niego ponad 175 tysięcy osób, sprawdź i Ty!

Plan noworocznego wyzwania:

Oto plan styczniowego wyzwania. 30 dni szybko minie, a w tym czasie uzyskasz niezbędną wiedzę na temat diety roślinnej, nauczysz się komponować zbilansowane, roślinne dania i poznasz wiele przepisów według których przygotujesz pyszne, roślinne potrawy. Część z nich na pewno trafi w Twój gust i smak.

  • 1 stycznia odpoczywamy i zbieramy siły.
  • 2-3 stycznia robimy zakupy i zapisujemy się do darmowego programu Zostań Wege na 30 dni. Podajemy e-mail na stronie zostanwege.pl
  • 4 stycznia zaczynamy roślinny styczeń!

Odpowiednio zbilansowana dieta roślinna jest zdrowa dla człowieka na każdym etapie życia, spełnia zapotrzebowanie żywieniowe i może zapewniać korzyści zdrowotne przy zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób – stanowisko Amerykańskiego Stowarzyszenia Żywienia i Dietetyki, największej organizacji naukowej zajmującej się żywieniem człowieka. 

Program Zostań Wege na 30 dni w ramach Wege Challenge 2021

Nasz darmowy program to każdego dnia cztery sprawdzone przepisy od najlepszych blogerek i blogerów. Według nich przygotujesz pyszne roślinne śniadanie, obiad, deser i kolację. Jeśli, któryś przepis nie trafi w Twój gust, odwiedź Facebook’alub Instagram kampanii Zostań Wege, gdzie znajdziesz dużo różnorodnych przepisów. Ponadto w ramach programu codziennie otrzymasz dawkę wiedzy na temat diety roślinnej, ciekawostki o zwierzętach i linki do inspirujących publikacji i filmów.

Nie czekaj! Dołącz jeszcze dziś. Odważ się podjąć wyzwanie! Dla swojego zdrowia, zwierząt i przyszłości naszej planety. Zostań Wege na 30 dni … i dłużej!